Úvodní strana / Novinky / Premiérovou sezonu ukončil galavečer na Dymníku
12. 10. 2016

Premiérovou sezonu ukončil galavečer na Dymníku

První ročník 1.Fotbalgolfové ligy je definitivně u konce. V sobotu 08.10.2016 proběhl u Rumburku na vrchu Dymník slavnostní galavečer, při kterém došlo k předání pohárů a cen za rok 2016.

Na začátku večera si vzal nejprve slovo prezident CFGA Tomáš Neumann, aby mohl přivítat všechny zúčastněné a zahájit tak slavnostní předávání cen za historicky první fotbalgolfovou sezonu na území České republiky. Poté již program pokračoval za doprovodu moderátora Romana Fišera.

Vyhlašovalo se mnoho kategorií. Ať už za nejvíce jamek zahraných „hole-in-one“ , nebo např. pro nejlepší hráče nad 50 let. Nejvíce potlesku však sklidily kategorie: muži, ženy, děti a družstva.

Mezi muži se na prvních třech místech umístili: 1) Lukáš Jurajda – FG Dymník Rumburk (celkový počet bodů ze 7 odehraných turnajů 588), 2) Jakub Děkan – FG Dymník Rumburk (356 bodů), 3) Adam Levý – FG Nebeská Rybná (352 bodů).

„Jsem nesmírně šťastný. Bylo to velmi obtížné, ale vyšel mi začátek ligy a tím jsem se dostal do velké výhody. Postupem času se liga nesmírně vyrovnala a o to mě to těší více. Každopádně pro příští rok je to pro mě výzva, neboť liga se zkvalitňuje a každý rok vyhrát bude těžší a těžší.“ - Lukáš Jurajda, vítěz Fotbalgolfové ligy 2016.

Kategorie žen: 1) Kateřina Luňová – FGT Ohrada Boys Praha (532 bodů), 2) Tereza Bačová – FG Dymník Rumburk (508 bodů), 3) Hanka Jiroutová – FG Nebeská Rybná (504 bodů).
„Jsem z toho pořád v šoku. Před začátkem soutěže jsem neměla žádné ambice a pořád tomu nemohu uvěřit. Je to můj největší úspěch, ale zároveň mě to zavazuje do dalšího ročníku ligy. Děkuji všem, zejména mému týmu FGT Ohrada Boys Praha. Bez jejich podpory bych to nedokázala“ - Kateřina Luňová, vítězka Fotbalgolfové ligy 2016.

Kategorie dětí: 1) Marek Novotný (364 bodů/4 odehrané turnaje), 2) Michal Mareš (340 bodů/5 odehraných turnajů), 3) Radim Štěpánek (316 bodů/4 odehrané turnaje).

Kompletní kategorie družstev: 1) FG Nebeská Rybná (588 bodů) , 2) FG Dymník Rumburk (568 bodů), 3) FGK Slavia Praha (532 bodů), 4) FGC Plzeň (440 bodů), 5) FGK Litomyšl (428 bodů), 6) FG Scorpions Rumburk (416 bodů), 7) FGT Ohrada Boys Praha (408 bodů), 8) FotbalGolf Bohemka Náchod (344 bodů), 9) FGT Vlci od Ještědu (308 bodů), 10) Fotbalgolf Rybí (80 bodů).

A co nám na závěr řekl sám prezident České fotbalgolfové asociace Tomáš Neumann?

„Udělat první Galavečer Fotbalgolfu nás napadlo poprvé na jaře, když jsme začali s Fotbalgolfovou ligou. Připravit pro všechny hráče důstojné vyhlášení anket se velmi povedlo a mělo nadstandartní úroveň. Zájem lidí o fotbalgolf nás zavazuje do další práce a už máme spoustu plánů do příštího ročníku a také jsme nastartovali další tradici slavnostního vyhlášení. Zároveň bych rád poděkoval všem FotbalParkům za zorganizování všech sedmi kol České Fotbalgolfové Ligy, FotbalParku Dymník za zorganizování slavnostního Galavečeru a hlavně všem hráčům a hráčkám, kteří se zúčastnili ročníku 2016.

Více informací o 1.Fotbalgolfové lize na webových stránkách:


Zpět na novinky

Hlavní partneři

BWT Česká republika, spol. s.r.o.

Důležité odkazy

Certifikováno

Udělen 17.10.2015